Освіта молоді: крок до якого майбутнього?

24-25 листопада 2011 року в Києві (готель “Хрещатик”, вул.Хрещатик 14) відбудеться остання зустріч представників молодіжного, студентського та громадського руху, активістів та бажаючих представників ЗМІ, на якій буде зібрано робочу групу з питань покращення освіти.

Темою засідання цього разу є зміни в системі освіти, через виконання обіцянок партій, які зараз у Верховній Раді України. Тематика заходу «освіта молоді» торкнеться кількох аспектів, в першу чергу:
– доступ молоді до освіти;
– державне фінансування освіти;
– реорганізація ВНЗ;
– стан студентських гуртожитків;
– система мотивації учнів та студентів до навчання;
– працевлаштування випускників навчальних закладів;
– законодавчі ініціативи в сфері вищої освіти;

Ця буде 7-та зустріч в рамках програми залучення молоді до прийняття рішень «Краще разом!», яка реалізується нацкомітетом кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі. Проведення таких зустрічей покликане здійснити включення молоді в процес підготовки та прийняття державних рішень.

Попередні 5 зустрічей були присвячені темам армії, житла, молодої сім’ї, закону про молодь та працевлаштування. Окремі робочі групи вже звершили свою роботу, інші – продовжують працювати над проектами нормативно-правових документів. Таким чином думки молоді враховуються, або просто беруться до уваги, в тих змінах законодавства, які відбуваються сьогодні в нашій державі. Усі напрацьовані молоддю пропозиції надсилаються органам влади, національний комітет кампанії МОЛОДІЖНА ВАРТА здійснює контроль та моніторинг за ходом їх впровадження.

Кожна молода людина, може долучитися. Для участі необхідно подати заповнену анкету: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDJaaE1Ial9NRjFncXRPdnRDbWY4Umc6MQ

Анкету для участі слід заповнити не пізніше 20 листопада, до 17:00. Усі учасники будуть відібрані на конкурсних засадах. Загалом буде сформована робоча група молодих активістів в кількості 35 осіб з усіх регіонів України. Учасники забезпечуються всіма умовами для засідання робочої групи, харчуванням та навчальними матеріалами, проживанням в готелі в ніч з 24 на 25 листопада, експертною підтримкою членів національного комітету. Проїзд – за рахунок учасників (оплата проїзду – є внеском учасника в проведення заходу).

Додаткові контакти:
Ліза Щепетильникова
тел. (066) 429-24-54
e-mail: lissashch@uass.org.ua
Олександр Солонтай
тел. (050) 372-5-100
e-mail: oleksandr.solontay@gmail.com
Сайт кампанії – www.mvarta.org.ua
МОЛОДІЖНА ВАРТА

Подія у Фейсбуці  – тут