Після Донецька і Харкова Пенсійний фонд захопили у Львові

Близько 100 представників Львівського фонду “Діти Чорнобиля Львівщини” захопили приміщення регіонального Пенсійного фонду і оголосили акцію протесту.

Вони вимагають виплати пенсій і виконання судових рішень з їх нарахування, повідомляє УНІАН з посиланням на голову фонду Валентину Буренок.

За її словами, до протестувальників приєднуються представники районних організацій, а також очікується, що приєднаються афганці.

Учасники акції протесту передали керівництву регіонального Управління ПФУ свої вимоги про виплату їм пенсій у розмірах, передбачених законодавством та відповідно до рішень судів.

“Ми хочемо отримати гарантію, що будуть виплачені заборгованості на підставі рішення судів і виплачені пенсії у повному обсязі. Ми готові після сьогоднішньої попереджувальної акції від завтрашнього дня вдатися до безстрокових акцій з оголошенням голодування. Ми готові голодувати в приміщенні Пенсійного фонду, ніж голодувати вдома, не маючи грошей на прожиття”, – зазначила Буренок.

Вона також поінформувала, що у середу чорнобильці не мають наміру залишатися в приміщенні управління ПФУ і очікують на реакцію представників влади.

Проте вже у четвер уранці вони прийдуть сюди за відповіддю, і готові розпочати безстрокову акцію протесту, до якої вдалися чорнобильці у Харкові.

Як відомо, з початку 2011 року судами України ухвалено рішення про стягнення з органів Пенсійного фонду коштів на користь 2,5 млн. пенсіонерів, зокрема, чорнобильців і дітей війни.

Усього за 10 місяців з рахунків ПФУ стягнуто за рішеннями судів 5,9 млрд. грн.

Раніше Пенсійні фонди захоплювали у Донецьку і Харкові. У Донецьку чорнобильці оголосили голодування.