Приймаються заявки журналістів на стажування до Гарварду

Журналісти / журналістки, які цікавляться дослідженням інтернету та його ролі в суспільстві, запрошуються подати заявку на річне стажування в штаті Массачусетс.

Центр Беркмана з вивчення інтернету і суспільства при Гарвардському університеті пропонує стажування, яке дає можливість інноваторкам / інноваторам брати участь у розвитку проектів Центру або створювати свої власні дослідницькі проекти.

Стажери / стажерки зможуть працювати на кампусі Гарвардського університету, де вони будуть сприяти розвитку та просуванню проектів Центру Беркмана, а також брати участь у форумах, заходах або щотижневих зборах стажерок / стажерів.

Заявники / заявниці повинні подати резюме, заяву про цілі навчання, опис пропонованого дослідження, зразок нещодавньої роботи, пов’язаної з дослідженням інтернету англійською мовою, а також два рекомендаційних листи.

Кінцевий термін подачі заявок – 18 грудня 2011 року.

Для отримання більш детальної інформації натисніть ТУТ.

Контакти: Rebecca Tabasky rtabasky(at)cyber.law.harvard.edu

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут