Суд заборонив проводити пікет у день візиту Януковича до Одеси

Сьогодні Одеський окружний адміністративний суд своїм рішенням заборонив пікет біля аеропорту у день візиту Президента України Віктора Януковича в Одесу.

Про це повідомив координатора «Оновлення країни» у Одесі, отаман Чорноморського Гайдамацького з’єднання Сергій Гуцалюк.

За словами Гуцалюка, суд розпочав своє засідання о 17 годині. Однак він, як і представники інших громадських організацій, які подавали заявку на проведення мирної акції, не змогли в ньому взяти участь через терміновість процедури розгляду справи.

«Про те, що я маю брати участь у засіданні суду мене повідомили за півгодини до його початку», – говорить Гуцалюк. – Про рішення суду я дізнався по телефону від помічника судді».

«Я не дивуюся такому розвитку подій, адже міськрада Одеси смертельно боїться громадського невдоволення», – сказав Гуцалюк

Він повідомив, що вчора, 15 листопада, три громадські організаціі, в тому числі Чорноморське Гайдамацьке з’єднання, подали заявку на проведення пікету аеропорту у день візиту Президента України Віктора Януковича в Одесу. Гуцалюк наголосив, що пікетувальники хотіли вимагати від Януковича дати оцінку незаконним діям Одеського міського голови.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут