Відкритий лист до депутатів Європарламенту

Шановні друзі!

На наступному тижні буде вирішуватися доля відносин України з Європейським Союзом. Угода про асоціацію України та ЄС знаходиться під загрозою зриву. Нам, людям, яким небайдужа доля країни, потрібно дати зрозуміти європарламентарям, що ми, українці, хочемо, щоб Україна стала повноцінною європейською державою. Просимо підтримати своїм підписом лист, який ми відішлемо всім депутатам Європарламенту. Чим більше з нас підпише цей лист, тим вагоміше будуть наші слова і наша воля.

Збір підписів буде тривати до 12.00 вівторка, 15.11.2011.

Підписуйте цей лист лише один раз. Для підпису достатньо Вашого імені та прізвища.
Україна буде в Європі! Європа буде в Україні!

 

———————— Текст листа ————-

Я, громадянин України, звертаюся до Вас з проханням підтримати підписання Угоди про асоціацію Європейського Союзу з Україною.

Я – громадянин України, але я відчуваю себе ще і європейцем . Для мене важливі європейські цінності, мені близькі і зрозумілі такі фундаментальні засади, як демократія, верховенство права, права людини та інші основоположні принципи ЄС.

Я впевнений, що підписання Угоди про асоціацію ЄС з Україною забезпечить безальтернативність європейського вибору моєї країни, змусить українську владу, незалежно від персоналій, робити конкретні кроки для встановлення в Україні європейських норм у всіх сферах суспільного життя.

Угода про асоціацію ЄС з Україною потрібна в першу чергу українському народові, і я прошу Вас не відмовляти українцям в їх географічному, етичному та цивілізаційному виборі бути частиною Європи.

————

Підписатися можна в коментарях, або з фейсбуку.

Відправте цього листа своїм друзям, родичам, знайомим. Якщо вони згодні підписати цей лист, також сповіщайте нас про це.

 

About Nataliya Zubar 2353 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

15 Comments

  1. Certainly, We are a European nation and no matter who is ruling the country right now, they are temporary, but Ukrainian people are eternal. It is we who are the source of power in Ukraine and it is we who should decide our future. Olga Kupriyevych, Kyiv

  2. Nick Vyatokha Ну Ви сприйняли абсолютно мій вислів,хоча це-всього лиш метафора.І,на щастя,я ні піді що не попала,особливо,що стосується ПР і їхніх технологій.Я згодна з кожним Вашим словом і це все добре розумію))

Comments are closed.