Захистити Софію Київську!

Активісти громадських організацій, ініціативні групи “гарячих точек”, небайдужі кияни та представники політичних партій запрошують всіх пікетувати Київраду (вул.Хрещатик, 36) з приводу вирішення під час сесії Київради одного із найболючіших питань щодо збереження історичного обличчя Києва та припинення руйнування його історичної спадщини – Софії Київської. Саме в четвер, 1-го грудня, на сесії Київради буде розглянуто питання щодо скасування проекту землевідводу одного із найскандальніших рішень – з приводу будівництва на вул. О.Гончара, 17-23, яке не тільки погрожує руйнацією цілому історичному кварталу в центрі міста, але і ставить під загрозу фізичної руйнації нашу перлину – Софію Київську. Нагадуємо, ще влітку мінулого року Софію та Лавру ледь не внесли до т.з. “чорного списку” ЮНЕСКО саме із-за цієй забудови.

Учасники акції вимагатимуть від Київради прийняти рішення про позбавлення забудовника по вул. Гончара 17-23 – ТОВ “Інвестиційно-будівельна група” – земельної ділянки, а також припинити дезінформацію киян щодо необхідності грошової компенсації нахабним забудовникам, що руйнують наше місто. Забудовні компанії, що будують попри ухвали судів, приписів Прокуратури, рішень Київради, – це рейдери. Такі компанії свої збитки понесли за власну аморальність та безвідповідальність, на свій страх і розсуд. Кияни їм нічого не винні!!!

Запрошуємо всіх долучитися до акції проти будівельного свавілля та за збереження нашої історичної спадщини!

Хрещатик, 36, у четвер 1-го грудня, 10-00

Конт.тел.
050-356 81 65 Ірина
066 048 66 03 Євген

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут