202 тонни рису «конфісковано» людьми у Чопської митниці

Три вагони, в яких було 202 тонни рису, розгнівані люди «конфіскували» у Чопської митниці на залізничній станції Буштино.

31 мешканці села Буштино Закарпатської області на заробітках в Росії (Кранодарський край) отримали оплату за свою роботу рисом. Митниця відмовилася розмитнювати рис, посилаючись на неузгодженість законодавства. Розгнівані власники рису, не дочекавшись остаточного рішення, самостійно розвезли рис по домівках. Митники звернулися до міліції з заявою про крадіжку нерозмитненого товару.

http://www.transkarpatia.net

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "202 тонни рису «конфісковано» людьми у Чопської митниці"

  1. САМ КОЛИСЬ ЇЗДИВ НА ЗАРОБІТКИ. ВАГОН ІЗ ЗАРОБЛЕНИМИ 10-15 ЦНТ.ПШЕНИЦІ ЧИ КУКУРУДЗИ (ЗАЛЕЖНО, ЧИ ВИ БУЛИ НА СКИРДОВЦІ, НА БУРАКАХ, НА СТРОЙЦІ, НА РЕМОНТАХ ЧИ НА ЛАМАННЮ) ПЛЮС 2-3 ЦНТ. СОНЯШНИКА ЗАВЖДИ ПРИБУВАВ ДО ВИНОГРАДОВА. І НІЧОГО, ЗА ГОДИНУ – ДВІ ЛЮДИ ТО ВСЕ ВИГРУЖАЛИ, ПАКУВАЛИ В МІХИ, ВАЖИЛИ Й ВІДВОЗИЛИ ПО СЕЛАХ.
    А ТЕПЕР ЩО СЯ СТАЛО?
    НІ, ЦЕ ЯКИЙСЬ ШВАЙНЕРАЙ !

  2. Нажаханий митник | 04-12-2011 13:21 at 13:21 |

    Молодці!
    А якби завадили забрати СВІЙ рис – то й на вила треба було підняти.

Comments are closed.