Фінал Книги року ВВС 2011

Пресу й зацікавлених у літературі просимо дзвонити 490-5620 для акредитації. ЗАПРОШЕННЯ НА ФІНАЛЬНУ ЦЕРЕМОНІЮ ПРЕМІЇ “КНИГА РОКУ ВВС 2011” У ЦЮ П’ЯТНИЦЮ! 3 година, УКМА!

Запрошуємо на фінальну церемонію літературної премії “Книга року ВВС 2011”, яка відбудеться 23 грудня, о 15:00, в Конгрегаційній залі Києво-Могилянської Академії, Cтароакадемічний корпус, вул. Григорія Сковороди 2, м. Київ.

Під час фінальної церемонії буде оголошено переможця літературної премії “Книга року ВВС 2011” та вручено премію.

Для реєстрації преси на захід просимо дзвонити за телефоном 490-56-20.

До п’ятірки фіналістів у 2011 році увійшли:

Тарас Антипович, “Хронос” (видавництво “А-ба-ба-га-ла-ма-га”)
Галина Вдовиченко, “Бора” (видавництво “Клуб сімейного дозвілля”)
Володимир Рутківський, “Сині води” (видавництво “Темпора”)
Антон Санченко, “Нариси бурси” (видавництво “Темпора”)
Артем Чапай, “Подорож із Мамайотою в пошуках України” (видавництво “Нора-друк”).

Літературна премія “Книга року ВВС” існує вже сьомий рік. Премію в розмірі 1000 фунтів стерлінгів отримує автор найкращої, на думку журі, книги нової української прози. Книги на премію номінують видавництва. Паралельно відбувається конкурс читацьких рецензій, у якому беруть участь читачі сайту ВВС Україна.

В журі премії в 2011, як і в 2010, році працюють професор УКМА Віра Агеєва, депутат і телепродюсер Ольга Герасим’юк, телеведучий Ай-Сі-Ті-Ві Андрій Куликов, письменниця Світлана Пиркало та книжковий оглядач партнерів премії, сайту “Українська правда”, Ірина Славінська. Координатором журі є Світлана Пиркало.