На Януковича начхали?

І Азаров і фракція ПРУ у ВРУ?

 Всі спроби дізнатися, чому Кабмін не виконує річної давнини* доручення Януковича про ліквідацію “Національної експертної комісії з захисту суспільної моралі” (тобто не вносить на розгляд ВРУ давно розробленого Мін’юстом законопроекта), а верховнорадянські регіонали голосують за законопроект “Про захист суспільної моралі”, де НЕК не лише зберігається, але і отримує додаткові (і протиприродні) повноваження, не увінчалися успіхом.

 Відповідне звернення до Азарова було переадресовано** секретаріатом КМУ до Міністерства юстиції. Мін’юст відповідає що може:

 

 Відповідне звернення до головного верховнорадянського регіонала О.Єфремова потрапило до рук М.Чечетова, котрий, схоже, відповідає що хоче:

 

Висновок – у заголовку. Другий можливий висновок: якась потойбічна сила вже переконала як відомо дуже морального та істінно-канонічного Януковича зберегти “моральну” НЕК чи то як синекуру для напівзвар’ювалих старперів та лузерів чи то як ще один каральний орган. Чи то і перше і друге.

*Пункт 7 ст.7 Указу від 09.12.10 №1085 “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади”.

 **З цього приводу СКМУ невдовзі матиме судовий клопіт

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут