Оголошено конкурс слоганів: «Молодь говорить про права людини»

Мережа активістів-правозахисників Human Rights Activists In Action разом із Кримським правозахисним центром «Дія» та чеською організацією People In Need оголошує конкурс слоганів «Молодь говорить про права людини».

Основною метою конкурсу є формування культури та популяризація цінностей прав людини в Україні. Крім  того, конкурс спрямований на актуалізацію нагальної проблеми правозахисної спільноти – невміння говорити просто та доступно на складні теми. Таким чином організатори конкурсу наголошують на тому, що права людини – це не лише складна наука та товсті видання міжнародних документів, це повсякденне життя кожного громадянина нашої країни. І про це можна говорити просто – у громадському транспорті, на вулиці, в університеті.

Якщо ти поділяєш наші цінності, долучайся до конкурсу та доведи, що ти прагнеш жити у розвиненій правовій країні!

Протягом місяця організаторами конкурсу прийматимуться карикатури та слогани з прав людини. Автори найкращих ідей отримають у подарунок кілька примірників футболок з власними гаслами та малюнками за Вашим розміром. Запропоновані слогани будуть публікуватись та обговорюватись на платформі Соціальної мережі активістів-правозахисників.

До експертної групи входять:

Костянтин Рєуцький , Правозахисний центр «Поступ»

Якоб Шимак, People In Need, Чехія

Маріна Говорухіна, PR менеджер УГСПЛ

Олесандра Дворецька, Соціальна мережа активістів-правозахисників Human Rights Activists In Action

Анна Введенська, Кримський правозахисний центр «Дія»

Свої ідеї надсилайте на адресу: hr.in.ark@gmail.com до 25 січня 2012 року.

З усіма питаннями звертайтесь до координатора конкурсу Олександри Дворецької  за адресою andvoretskaya@gmail.com або за телефоном +380500556773

Довідка:

Правозахисна соціальна мережа «Human Rights Activists in Action» була створена в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» у 2010 році. Фінансову підтримку проекту надав Міжнародний фонд «Відродження». Адміністрування ресурсу взяв на себе Правозахисний центр «Поступ».

Діємо разом на захист прав людини!

УГСПЛ

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут