В Києві покажуть іспанські та латиноамериканські кінострічки

Посольство Іспанії в Україні, разом з Посольством Аргентини, Посольством Мексики, Посольством Куби та Мастер класом Іспанське кіно запрошують вас на цикл кінофільмів, у рамках якого по вівторках  о 19 годині  буде демонструватися іспанська або латиноамериканська стрічка на мові оригіналу з субтитрами.

Цей  цикл розпочинається 13 грудня о 19 годині іспанською стрічкою «Подорож Кароль». Кароль – юна дівчина, яка вперше приїздить до Іспанії навесні 1938 року разом з матір’ю. Її мати – іспанка, а батько-американець. Вона обожнює свого тата, льотчика Інтернаціональної бригади, і дуже сумує за ним. Коли Кароль з матір’ю приїжджають у її рідне містечко, дівчина бачить, що її сімейне оточення має багато секретів. Завдяки сильному характеру вона постає проти конформізму того світу, який вона зовсім не знає. Вона об’єднується з Марухою, вчиться життю у свого дідуся і закохується у Торніче. Таким чином вона відкриває світ дорослих почуттів, який робить її внутрішню подорож карколомною, ніжною, наповненою життям та незабутньою. Крім того, після перегляду,  можна буде випити кави або чаю під час обговорення фільму.

Посольство Іспанії в Україні

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "В Києві покажуть іспанські та латиноамериканські кінострічки"

  1. йохел | 13-12-2011 10:23 at 10:23 |

    Попити кави чи чаю це так привабливо…Та ще й в Києві…

Comments are closed.