Відповіді влади про відключення харківських телеканалів

Ще 18 вересня ми (понад 40 громадських організацій з усієї України) задали Три питання віце-прем’єру про відключення харківських телеканалів

де, зокрема, питали

  1. Чи ознайомлені Ви з ситуацією навколо відключення АТН від ефіру і ролі в цьому відключенні в.о. директора ХОРТПЦ Дергільова О.І. ?
  2. Як Ви оцінюєте поведінку в.о. директора ХОРТПЦ Дергільова О.І. в цій ситуації?
  3. Чи вважаєте припустимим участь Ваших підлеглих у процесах обмеження конституційного права громадян України на свободу вираження поглядів та інформації?

Виявилося, що сфера телекомунікацій вже не перебуває в підпорядкуванні віце-прем’єру та його міністерству інфрастуктури, тому наше звернення пройшло кілька відомчих кіл і в результаті ми все таки отримали відповідь від відповідального державного органу. З відповіді по суті можна сказати, що справу відомство таки вивчило. А от толку…. Але, можливо, в судах АТН ця відповідь стане у нагоді?

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут