Як уникнути нової кризи української економіки: поради реформатора

21 грудня о 14:00 в приміщенні інформаційного агентства Інтерфакс (вул. Рейтарська, 8/5а) відбудеться онлайн ток-шоу одного із головних архітекторів грузинських реформ Кахи Бендукідзе з українськими журналістами на тему: «Як уникнути нової кризи української економіки: поради реформатора». Під час ток-шоу будуть оцінені реформи, які здійснюються в Україні, порівняно грузинський та український реформаторський досвід, запропоновані рецепти для подолання економічної кризи в Україні, а також проаналізовано перспективу здійснення «грузинського дива» в Україні.

Круглий стіл відбудеться у рамках проекту «МОСТИ РЕФОРМ», Організатори проекту: Міжнародний інститут демократій та Інтернет Канал “i1”. Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Обов’язкова акредитація: Мар’яна Почтар 067 509 57 36

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут