З 200 опитаних донеччан, лише троє сказали, що знають своїх міських депутатів

httpv://www.youtube.com/watch?v=l1ref7MrD_I

“З двохсот опитаних донеччан, лише троє сказали, що знають своїх міських депутатів. Це свідчить, що у Донецьку не має діалогу та обміну пропозиціями між чиновниками та громадянами”, – зазначив керівник проекту «Мій місцевий депутат: знаю, контролюю, співпрацюю» Олег Гришин.

Сьогодні, 22 грудня, під час конференції “Територіальні громади Донеччини: наявні ресурси розвитку”, учасники обговорили наявні проблеми взаємодії влади і громадськості на місцевому рівні, запропонували власні шляхи їх подолання та висловили пропозиції щодо вдосконалення роботи проекту.

Координатором проекту є Донецька обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України», яка ставила собі за мету обговорити участь громадянського суспільства в процесі прийняття рішень місцевої влади.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут