З новим роком та Різдвом українців вітає Олег Скрипка

Любий друже!
Від імені гурту «Воплі Відоплясова» сердечно вітаю тебе із Новим Роком та Різдвяним Святом! Здоров’я тобі козацького, щастя захмарного, натхнення в добрих справах, настрою бойового, успіху та радощів! Нехай в Новому Році збуваються всі твої потаємні мрії! Вогонь різдвяний хай запалить наші серця і запанують в нашім гарнім краї злагода та процвітання!
 
Олег Скрипка
 
Джерело
 

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "З новим роком та Різдвом українців вітає Олег Скрипка"

  1. ОЛЕСЯ | 02-01-2012 06:10 at 06:10 |

    Дорогуй п. Олеже! Можна справді ВОЛАТИ від елементерної неграмотності наших інтелігентних прошарків. Даруйте, за відвертість навігластво вітати віруючу людину з Новим роком, а потім з Різдвом. Цілий розумний світ вітає у такому порядку – З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ та НОВИМ РОКОМ. А хочемо бути зі світом, тоді треба подумати і перейти на Григоріанський келендар, та святкувати Різдво 25 грудня , а Новий Рік – 1 січня. Україна в офіційному порядку прийняла календарний рік 1 січня, то вже й свята нехай так святкує,бо справді усе виглядає, як “ані пес, ані баран”. Це стосується і С. Дорофеєва з 5 каналу і комедіанта Бенюка, та багато багато інших, які повинні б бути трішки більш обізнанини і направляти у правильне русло народ, а то за пару років взагалі не знати ким будемо.

Comments are closed.