Акція проти здачі української ГТС “Депутатам – труба”

13.01.12, 9:30, площа біля Верховної Ради з боку Маріїнського парку

Рух “Ми – Європейці” оголошує акцію проти ухвалення урядового законопроекту про реформування нафтогазового комплексу, який потрібен владі для передачі української газотранспортної системи в управління консорціуму, де головне право голосу матиме російська сторона. Українська ГТС є національним надбанням, стратегічним об”єктом і має залишатися в державній власності.

Ми закликаємо депутатів замислитися над майбутнім країни, адже ГТС, її можливості та прибутки є надважливим ресурсом не тільки для нинішніх, але й для наступних поколінь українців.

В ході акції ми продемонструємо, яка доля чекатиме на депутатів, що зрадять національні інтереси та віддадуть свій голос за здачу народної власності в обмін на задоволення особистих фінансових та політичних інтересів правлячого клану. Такі “народні обранці” вилетять в трубу та потраплять на звалище історії.

Акція позапартійна та проводиться виключно на волентерських засадах.

Долучайтеся! Приводьте друзів! Не дамо політикам, що втратили довіру, розбазарювати національні надбання!

Подія у Фейсбуці – тут

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки