Freedom House понизив рейтинг України

Україна зробила крок назад щодо дотримання політичних прав та громадянських свобод у щорічній доповіді правозахисної організації Freedom House.

Так, згідно із рейтингом, рівень політичних прав в Україні понизився на одну сходину з 3 на 4.

“Рейтинг України щодо політичних свобод понизився з 3 на 4 через спроби влади знищити опозицію, включаючи використання суду в політичних цілях, переслідування медіа та застосування сили для розгону демонстрацій”, – сказано у доповіді.

Рівень громадянських свобод залишився незмінним на позначці 3.

“Раніше Україна, Угорщина, Південна Африка та Туреччина розглядалися як такі, що досягли успіху у демократичному розвитку… Найсильніше погіршення ситуації зі свободами відбулися в Україні, де негативний розвиток був підкріплений винесенням вироку лідеру опозиції за сумнівними звинуваченнями”, – йдеться у доповіді.

Також Україна опинилась у таблиці, де показані країни з найбільшими змін протягом 2007-2011 років. Так, Україна втратила 13 балів.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2012/01/19/6918663/

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут