«Кам’яний процес»

Відновився судовий процес, який тягнеться з 2006 року. Троє хлопців зі спілки Євразійської молодої за допомогою екскаватора пошкодили і закопали пам’ятний знак Української Повстанської Армії, який був встановлений у молодіжному парку 1992 року крайовою організацією Народного Руху України.

«Євразійців» захищають: комуністи, «вітренківці», проросійські орагіназції, а також було клопотання від Харківської обласної та міської ради минулого скликання.

Постраждала сторона – переший голова обласної організації Народного Руху України, власник пам’ятного знака Володимир Пасічник.

Процес навмисно затягується. Адвокати обвинувачених зачитують багатогодинні заяви, які є по суті політичними. Роблять відводи прокурору, слідчому тощо. Звинувачувані то ховаються на кілька років в Росії то, як зараз, лягають на лікарняний.

Атмосфера у залі напружена. Представники звинувачуваних зриваються на крик, допускають образи, в наслідок чого суддя попередив адвокатів про вилучення їх з зали Суду.

Від ХОО НРУ за ходом процесу спостерігає голова Харківської міської організації Народного Руху України Олександр Денисенко.

Прес-служба Харківської обласної (крайової) організації Народного Руху України і надалі буде інформувати про хід справи.

 

 

Прес-служба Харківської ОО НРУ