Мешканці з Донецької області зібралися під судом відстоювати право на вільні зібрання

Сьогодні 13 січня, в апеляційному адміністративному суді міста Донецька, проходив розгляд справи громадських активістів з різних міст Донецької області проти міських рад Горлівки, Харцизська, Красноармійська, Родинського.

В цих містах місцеві ради своїми рішеннями зобов’язали заяви про проведення мітингів надавати за 10 днів та заключати платні договори з комунальними службами щодо прибирання території, на якій відбуватимеся мітинг. Це при тому, що міські ради можуть надати відмову про проведення масових зборів, без пояснення причини. Під судом зібралися мітингувальники.

Одна з мітингувалників під судом Галина Коваленко заявила: «Сьогодні влада обмежує права громадян на масові збори, завтра влада обмежить право на пересування. Стидно що ми зараз це бачимо у власних містах. Ми бачимо як влада цинічно порушує Конституцію України…».

За станом здоров’я позивача судове засідання перенесе на 18 січня.

Source

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут