Молодь вшанує Героїв Крут за день до політшоу

Цьогоріч київська молодь вшанує Героїв Крут без політиків. Замість офіційного дня пошанування – 29 січня у неділю, молодь відвідає Крути напередодні – в суботу.

Поїздка проводиться в рамках Всеукраїнської молодіжної кампанії “Пам’ятай про Крути” – kruty.org.ua. Її організатором став пластовий курінь ч. 75 ім. Героїв бою під Крутами.

Як повідомляється на сайті Київського пласту plast.net.ua, збір учасників відбудеться 28-го січня о 8:00 при виході зі ст. м. «Вокзальна». Вартість поїздки – 75 грн. Сюди включається отримання символічного значка, проїзд в обидві сторонни та участь в пейнтбольній тереновій грі.

Як зазначається на сайті, для участі у поїздці потрібно зареєструватися відправивши листа на електронну адресу orgkomitet@kruty.org.ua. Деталі: Андрій 093 723 66 43.

Інша ж частина учасників вшанування героїв Крут збиратиметься також 28 січня на тій же ст. м. «Вокзальна», але о 8:45, – про це повідомляє Юлія Смірнова на своєму блозі: «9:45 відправлення потяга 818К з північної платформи Київського вокзалу. Прибуття в Крути о 11:58».

Зустріч в контакті: http://vkontakte.ru/event34251415

Деталі: Юлія Смірнова 099 369 50 76, Андрій Грирогенко 093 520 60 01
Також сайті www.youtube.com з’явився промо-ролик акції пошанування героїв Крут:

Нагадуємо, бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути під селищем Крути та поблизу села Пам’ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва. Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300-ми київськими студентами, що захищали підступи до Києва. У перебігу військових дій бій вирішального значення не мав, та у свідомості багатьох особливого значення набув завдяки героїзму української молоді, яка загинула в нерівному бою біля Крутів.

Василь Возняк, Сіль

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут