Рок-коляда – 2012

Фестиваль відбувається у Львові з 2009 року, але цього року вперше триватиме два дні. «Рок-Коляда» – це унікальний захід, що поєднує давні різдвяні традиції та сучасну українську музику різних жанрів, від акустичного фолку до року, ска і панку.

Святкування Різдва у Львові – неймовірне! Вертпепи, колядки, ярмарок, зимовий Львів… і Рок-коляда! Колядувати і одночасно шалено танцювати стало доброю традицією для гостей “Рок-Коляди”:)

Фестиваль проходитиме вже 2 дні – 13 і 14 січня. У перший день фестивалю виступлять: івано-франківське рок-вар’яте «КораЛЛі»; відомий львівський гурт «Ґорґішелі»; заснований акторами театру ім. Леся Курбаса етно-ембіент гурт «Курбаси»; молодий гурт «Cherry band», який вдало експерементує із звуками бандури; а у другий день – фольк-рок оркестр «Тарасова ніч» (Львів); «формація хлопства ліхого» гурт «Йорий Клоц» (Львів); один з найоригінальніших українських гуртів «Zapaska» (Кам’янець-Подільський) та етно-рок машина «ДримбаДаДзиґа» (Київ).

Квитки в продажу з 19 грудня в магазині «Наш Формат» (пл. Ринок, 32, Універмаг «На ринку», 2 поверх).

Організатор фестивалю – Мистецька агенція «Наш Формат»

13-14 сiчня, початок о 19:00, Хмільний дім Роберта Домса (вул. Клепарівська, 18)
Сайт:    www.facebook.com/rockkolyada
Телефон для довідок:    +38(093) 931-49-00

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут