Спільний круглий стіл «Депутати для громади»

Громадська організація Центр «Доброчин» запрошує депутатів Чернігівської обласної ради, громадських активістів Чернігівщини та представників ЗМІ для участі в круглому столі „Депутати для громади”.

Мета заходу – обговорити реалії депутатської діяльності та шляхи підвищення ефективності роботи, а також покращення прозорості і відкритості в депутатській діяльності.

Круглий стіл відбудеться 31 січня 2012 року в залі президії Чернігівської обласної ради за адресою вул. проспект Миру, 43, м. Чернігів.
Початок 11.00.

Контактна особа: Олександр Підгорний.

Підтримка проекту «Депутати для громади», що виконується Центром «Доброчин», була здійснена Фондом Східна Європа в рамках програми «Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні», що є спільною ініціативою Фонду Східна Європа та Черкаської обласної організації Комітету виборців України і виконується за фінансової підтримки Фонду демократії ООН (UNDEF) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут