Толерантне суспільство впритул наблизилося до Херсону

За підтримки «Ініціативи на захист громадських прав інвалідів» Херсон приєднався до другого етапу кампанії «Толерантне суспільство», тепер під гаслом «Жити на рівних».
В основі кампанії лежить ідея – навчитися бачити перш за все особистість, з усіма правами та потребами, і лише потім – певні фізичні
особистості людини, які, звичайно ж, ніяк не обмежують цю людину у спілкуванні, навчанні, та й у будь-чому.

Протягом місяця на зовнішніх рекламних носіях будуть розміщені постери із світлинами наших сучасників, звичайних та по -своєму
унікальних людей, що мають такі звичні та водночас прекрасні потреби – жити на рівних, любити на рівних, перемагати на рівних, дружити на рівних, та й навіть танцювати на рівних Як не дивно, є відчуття, що вже за нашого з вами життя саме таке сприйняття стане нормою, та здивування буде викликати припущення – а хіба може бути якось інакше?!

До кампанії можуть долучитися рекламні агенції, телевізійні компанії,  установи та організації будь-якої форми власності, а також
волонтери.
Організатори будуть раді підтримці власників торговельних закладів, культурно-розважальних центрів, місць громадського харчування, транспортних компаній та усіх, хто допоможе у розміщенні тематичних плакатів, бордів, сіті-лайтів, призм, а також всіх, хто долучиться до розповсюдження відеороликів та флеш-банерів. Зроблено вже чимало – і це лише самий початок!

Більше інформації та фото матеріали про “Толерантне суспільство” за посиланням на сайті ВГОІ Велід

Координатор Майдан Моніторингу на півдні України (Одеська, Миколаївська, Херсонська області). Сфери компетенції: проектне мислення, громадянське суспільство, суспільний діалог, інформаційні технології.

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки