В Одесі відбувається силове захоплення заводу “Стальканат-Сілур”

У понеділок, 30 січня, в Одесі почалося силове захоплення ПрАТ <<Виробниче об'єднання <<Стальканат-Сілур>>, акціонером якого є депутат Одеської обласної ради від <<Фронту Змін>> Володимир Немировський.

Близько 12.30 до воріт заводу під’їхали кілька автобусів та джипів із озброєними людьми в камуфляжній формі.  Аби потрапити на територію підприємства, вони зламали паркан.

Наразі співробітники підприємства заблоковані в приміщенні адміністративного корпусу. Серед них перебуває член <<Фронту Змін>>, народний депутат Руслан Князевич.

Представники правоохоронних органів посилаються на постанову судді Приморського районного суду В.В. Іванова в рамках кримінальної справи, яку було зупинено рішенням цього суду ще минулого тижня.
Також стало відомо, що після спроби захоплення адмінбудівлі силовиками одну із працівниць <<Стальканат-Сілур>> було госпіталізовано.

Інформація з місця подій також тут

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут