Вийшов у світ Довідник українських організацій, які діють на захист прав людини та громадських інтересів

Довідник покликаний допомогти людям які потребують захисту або бажають взяти участь у правозахисних ініціативах, знайти організації, які професійно займаються захистом прав людини та громадських інтересів в Україні.

Довідник було створено командою соціальної мережі активістів правозахисного руху, яка вже протягом двох років надає громадським активістам та організаціям інтерактивні інструменти для підвищення ефективності їхньої професійної діяльності.

До першого видання Довідника увійшла інформація про 66 організацій що надають допомогу жертвам порушень прав людини або активно діють на захист громадських інтересів і відкриті для співпраці зі всіма зацікавленими особами. Інформацію було надано представниками громадських організацій, представлених у довіднику, або зібрано командою проекту з відкритих джерел.

Видання не дає вичерпного переліку організацій, які діють на захист прав людини та суспільних інтересів на теренах України. Команда проекту має намір у наступні роки доповнювати цю інформацію та видавати оновлені версії довідника.

Отримати більше інформації про правозахисні організації України або додати свою організацію до онлайн-довідника ви можете на сайті соціальної мережі «Правозахисні активісти в дії»: http://hr-activists.net/organizations 

Завантажити Довідник у форматі PDF

Отримати друковану версію Довідника можна зв’язавшися із командою проекту “Соціальна мережі активістів правозахисного руху” за адресою: postup@ukr.net

Команда проекту висловлює подяку всім організаціям, які взяли участь у створенні довідника, надавши інформацію про себе, а також, окремо, Міжнародному фонду «Відродження» за надану финансову підтримку.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут