Запрошення на свято 22 січня в Донецьк

Запрошення на свято в Донецьку 22 січня 2012 року!
В цьому відео

httpv://www.youtube.com/watch?v=0mp-54IxBhc

є згадка, про те, що ми ДОНЕЧЧАНИ в 1990 році вперше з 15 синьо-жовтими прапорами вийшли до пам’ятника Тарасу Шевченку в м. Донецьку солідаризуючись з ланцюгом від Львова до Києва. Це було в СССР.
А от цього 2012 року на 21 році незалежної України я маю всі шанси стати рецидивісткою. Бо мене вже визнали винною за участь у забороненому 24.08.2011 судом святкуванні 20 річниці незалежності України, яке наша Донецька влада ніколи не святкувала, а кидала кошик з квітами за 2-3 дні до пам’ятника Шевченку.
Своє прохання про спільне святкування я зареєструвала. Подаю текст.

Донецькому міському голові
Олександру Олексійовичу Лук’янченку

Голові Донецької обласної державної адміністрації
Андрію Володимировичу Шишацькому

Голові Донецької обласної ради
Андрію Михайловичу Федоруку

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про проведення заходу 22 січня 2012 року
та пропозицію вперше в історії міста відсвяткувати
це державне свято разом з мешканцями Донецька

22 січня 1918 року у приміщенні Київського Будинку вчителя було підписано Четвертий універсал, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою.
А 1919 року в цей самий день на Софіївській Площі в Києві було проголошено Акт Соборності українських земель.
Століттями розірваний український народ визволився з неволі – Лівобережна Україна вийшла з Російської, а Правобережна – з Австоро-Угорської імперій – і возз’єднався на своїй землі в єдиній Українській державі.
День Свободи, фактичний початок Помаранчевої революції, був визнаний святом указом Президента України Ющенка 2005 року. Він вводився «з метою затвердження ідеалів демократії і виховання почуття національної гідності».
Деякі організації, серед них і ГО “Спілка шахтарів-інвалідів і потерпілих на підприємствах Донецької області”, яка разом з Донецькою міською радою, міліцією,судом заборонила «Просвіті» святкувати 20-річчя Незалежності України, ніби-то завалили Президента України Віктора Януковича своїми зверненнями проти святкування Дня Свободи, Президент України їх почув та об’єднав його з Днем Соборності.
Так що в Україні 22 січня 2012 року вперше ми будемо святкувати подвійне Велике свято: День Соборності та День Свободи. День єдності країни і День її самосвідомості.
В зв’язку з святкуванням такої дати наша організація повідомляє, про намір відсвяткувати та
ПРОСИТЬ:

1. 22 січня 2012 року ВПЕРШЕ представникам влади НАРЕШТІ відсвяткувати це подвійне свято разом з донеччанами та представниками всіх релігійних конфесій міста, яким дорогий і День Свободи і День Соборності та які визнають цю дату святом, а не за 2-3 дні до того як це робилось раніше.
2. Провести цей захід в м. Донецьку біля пам’ятника Тарасу Шевченку, де традиційно збираються мешканці міста починаючи з 22 січня 1990 року.
3. Час проведення пропонуємо з 12.00 до 13.30, після того як в церквах закінчаться Служби Божі і прихожани і святі отці зможуть взяти участь у святі.
4. Кількість учасників – приблизно 200 осіб
5. Відповідальний за проведення – Олійник М.В.
6. Для узгодження сценарію проведення Свята можна було б створити оргкомітет, куди б увійшли представники міськради, облдержадміністрації, облради, громадських організацій та політичних партій,релігійних конфесій, які визнають цю дату святом і мають бажання її святкувати.
7. Виконавчому комітету Донецької міської ради з метою заборони святкувати Донецькій обласній організації Всеукраїнського товариства”Просвіта” ім. Тараса Шевченка не використовувати такі організації як Донецька обласна організація Українського союзу ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) та Громадська організація “Спілка шахтарів-інвалідів потерпілих на підприємствах Донецької області”, міліцію,суди, державну виконавчу службу як це було вчинено 24 серпня 2011 року в День 20 річниці Незалежності України.

Помічник-консультант народного депутата
України П.М.Мовчана, М.В.Олійник
заст. голови ДОО ВУТ “Просвіта” ім. Тараса Шевченка

83001 , м. Донецьк, пр. Грінкевича 6, кв. 42 , ел. пошта: ruta@irismedia.org;
mvol@i.ua (067) 757-17-07, (095) 355-11-65, (062) 337-23-48

13 січня 2012 року

1 Comment

 1. Злука не відбулась! Влада окремо знову як і всі 20 років незалежності НЕ СВЯТКУВАТИМЕ День Соборності 22 січня
  Шановні колеги!

  20 січня 2012 року

  о 08.45

  (м.Донецьк, пам’ятник Т.Г.Шевченку)

  за участі керівництва області

  відбудеться

  церемонія урочистого покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку
  з нагоди Дня Соборності та Свободи України

  Акредитація представників ЗМІ за телефонами.: (062) 340-35-26, 340-35-27, 210-05-64

  Запрошуємо взяти участь у заході!

Comments are closed.