Акція проти обмеження свободи вираження поглядів. 08.02.12

Комітет з питань Свободи слова та інформації розглядатиме підготовлений до другого читання проект закону “Про захист суспільної моралі” (№7132), схвалений у першому читанні восені 2011 року та розкритикований багатьма правозахисниками та політиками, як такий, що становить набагато більшу загрозу свободі вираження поглядів, ніж неякісний та небезпечний діючий закон.

Нагадаємо, що схвалення у першому читанні цього законопроекту викликало хвилю протестів громадських та медійних активістів. До адміністрації президенту, кабінету міністрів та голови парламенту було подано колективне звернення із вимогою направити законопроект на експертизу до Венеціанської комісії. Проте цього не було зроблено жодним з вказаних суб’єктів.

8 лютого о 14:00 низка громадських активістів прийде до будівлі комітету з питань Свободи слова (вул Грушевського, 18/2) для того, щоб ще раз висловити свої аргументи на захист свободи вираження поглядів.

Запрошуємо всіх, хто переймається проблемою наступу на свободу слова в Україні, прийти та підтримати ций протест.

Подія у Фейсбуці – тут

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут