ДАІ атакує сайт “Дорожного контроля”

Українські правоохоронці закрили сайт Дорожний контроль, на якому публікувалися відео та фотофакти численних порушень закону працівниками ДАІ.

 

Як повідомляє блог компанії Imena.ua, хостинг-провайдер Mirohost, який обслуговував сайт roadcontrol.org.ua, був змушений припинити надання послуг через постанову Деснянського районного суду міста Києва. На даний момент цивільна справа №2-1346/12 перебуває на розгляді в суді, і на цей термін доступ до сайту заблоковано.

Правоохоронці закрили сайт Дорожного контролю

Причина блокування – позов громадянина Гетьманцева Г.В. (інспектор спецпідрозділу ДАІ “Кобра”) до власника Дорожного контролю, Шапошнікова Р.С. Як стверджував перший, на сайті було розміщено відео, що шкодило його честі та діловій репутації – саме за такими характеристиками і було подано до суду.

До кінцевого вирішення справи в суді діяльність сайту буде тимчасово припинена. Втім, як встигли повідомити на ресурсі до того, як його закрили, адміністрація ДК має намір вже сьогодні ввечері відновити роботу сайту після переносу на інший хостинг.

16:50: Текст судової ухвали, яким володіє Українська Правда:

Правоохоронці закрили сайт Дорожного контролю

Правоохоронці закрили сайт Дорожного контролю

Правоохоронці закрили сайт Дорожного контролю

 

http://watcher.com.ua/2012/02/14/pravoohorontsi-zakryly-sayt-dorozhnoho-kontrolyu/