Ініціатива «Першого грудня» скликає Національний круглий стіл

ПРЕС-АНОНС

Прес-конференція

Ініціатива «Першого грудня» скликає Національний круглий стіл

1 березня, четвер
12:30

УНІАН
(вул. Хрещатик, 4, конференц-зал)

На прес-конференції з участю учасників ініціативної групи «Першого грудня» будуть представлені тема, мета та завдання Національного круглого столу.

Учасники:
кардинал Любомир Гузар,
Іван Дзюба,
Мирослав Попович,
Євген Сверстюк.

Національний круглий стіл — це один із перших кроків із формування нового порядку денного країни, ініційованого групою «Першого грудня». Передбачається, що участь у ньому візьмуть знакові постаті з різних суспільних сфер, щоб спільно шукати відповіді на виклики сьогодення та формулювати практичні суспільні завдання.

«Національний круглий стіл має стати новим суспільним інститутом вираження суверенної волі громадянського суспільства», — переконані учасники ініціативи.
Нагадаємо, що створена в 20-ту річницю референдуму ініціативна група «Першого грудня», до якої увійшли чільні представники національної інтелігенції: В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Семен Глузман, Володимир Горбулін, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Ігор Юхновський, має на меті домогтися встановлення в країні нових правил гри.

Ярина Ясиневич

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки