Південь долучився до фільтрування. Чесно-чесно

Перемикач мов

ЧЕСНО знаходить в кожному місці стільки союзників, партнерів, розумних пропозицій, що аж боязно стає за стабільність нинішнього укладу (с) Олег Рибачук

это не партия собирает электорат под выборы, а самая большая гражданская инициатива “Новий громадянин” кинула клич, и даёт механизм и инструментарий, обществу самим стать контролёрами будущих депутатов, в первый раз в жизни, впервые за 20 лет независимости.(с) Roland Mikiani

З того, що бачу я- може з’явитися принципово нове явище в Україні- рух не як недопартія чи разовий проект, а рух, як обов’язковий фільтр на всіх наступних виборах будь -кого на будь-які посади (с) Олег Рибачук

Зокрема, у піденних областях заходи вже відбулися 15-го лютого в Одесі, 16-го лютого в Миколаїві і 17-го лютого в Херсоні. Запоріжжя ще чекає до 26-го лютого.

“З полей” представники ЧЕСНО передають наступне:

До складу координаційної ради в Одесі увійшли  10 активістів та представників громадських організацій Одещини. Регіональним координатором ЧЕСНО обрано відомого правозахисника та громадського діяча – Олександра Славського.

«Громадські активісти, які утворили одеську платформу ЧЕСНО, є досить професійними, аби цей орган був дійсно незалежним та незаангажованим під жодну з політичних сил», – наголосив Олександр Славський.

Координаційну раду утворили 8 представників громадських організацій Миколаєва, у тому числі, професійні аналітики та медійники. Регіональним координатором ЧЕСНО обрано Максима Гардуса (Комітет виборців України).

«У нашому регіоні складна електоральна ситуація, миколаївським виборцям буде суттєво бракувати інформації про кандидатів. І саме команда ЧЕСНО надасть їм необхідні дані. По суті йде мова про вироблення народного «знаку якості» політиків», – наголосив Максим Гардус.

17 лютого ініціатори руху ЧЕСНО разом із 9 представниками громадських організацій Херсонщини сформували регіональну платформу руху. Регіональним координатором ЧЕСНО обрано Катерину Гандзюк (Центр політичних студій та аналітики).

«На Херсонщині практично немає місцевих лідерів, які підуть на вибори. І складається ситуація, коли партії засилатимуть сюди «парашутистів». Виборець їх не знає. Тому ініціатива ЧЕСНО – це реальна можливість розказати виборцям хто є хто», – зазначила Катерина Гандзюк з ГО Центру політичних студій та аналітики.

 

Майдан радий за колег, які із таким натхненням розпочали презентації свого руху ЧЕСНО по містах України і щиро бажає, щоб найбільша громадська ініціатива, яка має перспективи нового явища і від якої стає боязно за стабільність нинішнього укладу поєднувала, принаймні  на рівні обласних центрів, більше ніж 8, 9 чи навіть 10 найактивніших активістів. Бо з такою кількістю учасників виникає  занепокоєння:

– чи впораються із обробленням тої інформації, що планують зібрати та аналізувати?

– яка довіра у виборців буде до результатів фільтрації, якщо наразі щось  стримує їх навіть від участі у початковій презентації?

About Людмила Ямщикова 733 Articles
Координатор Майдан Моніторингу на півдні України (Одеська, Миколаївська, Херсонська області). Сфери компетенції: проектне мислення, громадянське суспільство, суспільний діалог, інформаційні технології.