Прес-конференція «Системні порушення права власності в діяльності міліції»

У вівторок, 28 лютого, о 12:30 в прес-центрі агентства «Інтерфакс» (м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5а, м. Золоті Ворота) відбудеться прес-конференція на тему «Системні порушення права власності в діяльності міліції».

На прес-конференції йтиметься про те, чому фінансування міліції та її самозабезпечення є непрозорим, як представники ОВС отримують гроші під виглядом благодійної допомоги, як порожніють кишені громадян при здійсненні міліцією адміністративних процедур, куди зникає вилучене у громадян майно. Також експерти розкажуть, як захистити своє майно в проблемних ситуаціях, що виникають при контактах з представниками ОВС; що робити, коли до вас прийшли з обшуком; як захистити машину, яку відбирають на ваших очах, тощо.

Під час прес-конференції вперше в Україні будуть презентовані результати моніторингу дотримання права власності в діяльності ДАІ та ОВС в цілому, а журналісти на власному досвіді зможуть відчути, як міліція порушує майнові права громадян.

Учасники прес-конференції: керівник Одеської правозахисної групи «Верітас» Андрій Толопіло, експерт проекту Сергій Швець, представник Асоціації українських моніторів за дотриманням прав людини в діяльності правоохоронних органів Олег Мартиненко, керівник проекту “Дорожній контроль» Ростислав Шапошников. Модератор: Марина Говорухіна, Центр інформації з прав людини.

Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Додаткова інформація за телефоном 050 612 00 20.

Дослідження здійснено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут