П’яний командир військової частини розстрілює собак на вулиці перед очима людей

Прес-служба “Форум” інформує, що до них звернулись мешканці військового містечка Макарів-1, яке розташоване на межі Радомишльського району Житомирщини та Бородянського району Київщини, повідомили про наступне.

У п’ятницю, 24 лютого, командир військової частини А 2192 Триндюк Олег Петрович напідпитку серед білого дня розстріляв на вулиці собак перед очима місцевих жителів. Собаки при цьому лишилися помирати на вулиці в страшних муках. За три дні військовослужбовець жорстоко вбив більше 10 собак. «Ми боїмося випускати собак на вулицю», – розповідає місцевий мешканець, що побажав не називати свого імені.
Прохання до всіх небайдужих зателефонувати за вказаними телефонами, поширювати цю інформацію в ЗМІ і вимагати негайного покарання Триндюка Олега Петровича за порушення Закону України «Про жорстоке поводження з тваринами» та ст. 299 Кримінального кодексу України.

Телефон Департаменту преси та зв’язків із засобами масової інформації Міністерства оборони України: 044 253-03-19, 044 253-20-73; Центральне управління Військової служби правопорядку (по м. Києву і Київській обл.) Міністерства оборони (044) 280-20-83, Житомирський зональний відділ Військової служби правопорядку (0412) 37-78-38.

Довідка. Стаття 299 Кримінального кодексу України «Жорстоке поводження з тваринами».

1. Знущання над тваринами, що відносяться до хребетних, вчинене із застосуванням жорстоких методів або з хуліганських мотивів, а також нацькування зазначених тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, – караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.
2. Ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього, – караються штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут