У Сімферополі обговорять рівень безпеки журналістів

27 лютого з 13.00 до 15.00 в Сімферополі, в Інформаційному прес-центрі, за адресою вул. Севастопольська, 8, відбудеться круглий стіл на тему: «Чи безпечно бути журналістом у Криму?»

Організатор заходу – Незалежна медіа-профспілка України, Комітет з моніторингу свободи преси в Криму, Кримський Незалежний центр політичних дослідників і журналістів.

Теми для дискусії:

1. Презентація міжнародного проекту з безпеки журналістів, який буде реалізовуватися Незалежною медіа-профспілкою України та Національною спілкою журналістів України за підтримки Міжнародної федерації журналістів.
2. Чи безпечно працювати журналістам в Криму? Складові безпеки в роботі журналістів – загальне обговорення учасників круглого столу.
3. Відновлення роботи журналістської «групи швидкого реагування».
Як самоорганізація може допомогти журналістам.
4. Роль профспілок у повсякденному захисту журналістів: редакція, суспільство, органи влади.
5. Питання та відповіді.

До участі у заході запрошуються журналісти, представники громадських організацій, Головного управління МВС України в Криму, Прокуратури, а також Управління Державної пенітенціарної служби.

Основні доповідачі:

Сергій Гузь, виконавчий секретар Незалежної медіа-профспілки України.

Володимир Притула, голова Комітету з моніторингу свободи преси в Криму.

Олексій Дрьомов, голова правління Інституту розвитку Криму.

Просимо підтвердити участь за тел. 099-717-34-24,
e-mail: sveta.ereschenko@gmail.com.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут