Як у Тернополі медики бензин купляють

Низка медичних та освітніх закладів 6 лютого за результатами тендерів уклали угоди на постачання автомобільного палива в 2012 році по цінам, відмінних від ринкових. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», пишуть Наші гроші.
Комунальний заклад Тернопільської райради «Тернопільське районне територіальне медичне об’єднання» за 1,35 млн грн. придбав у ПП «ОККО-Бізнес» бензин А-95 – 10000 л, А-92 – 40000 л, А-80 – 40000 л; дизельне паливо – 20000 л. Середня вартість палива склала аж 12,24 грн./л!
Всім, хто купує пальне відомо, що мережа ОККО є однією з найдорожчих, але навіть там не знайдеш бензину за 12 грн, – пише За Збручем. Нагадаємо, що очолює Тернопільське районне територіальна медичне об’єднання відомий козацький генерал, депутат обласної ради від УНП Ігор Вардинець. В минулому “підприємливий” козаченько був радником президента України Віктора Ющенка, а зараз, кажуть, нагострив лижі до Верховної Ради. До речі, для поїздок по роботі генерал-хорунжий послуговується не найгіршим японським джипом “Паджеро”, який його медичний заклад орендує … у самого Вардинця! Як такі витівки терпить обласне медичне начальство, залишається великою загадкою.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут