Академічна спільнота й експерти відзначили роль протестних акцій в реформуванні вищої освіти

Такі оцінки неодноразово лунали на адресу присутніх на Круглому столі “Законодавче забезпечення реформування вишої освіти в Україні” студентів, які були організаторами акцій протесту проти двох законопроектів, розроблених у Міністерстві освіти, науки, молоді та спорту. Зокрема виступаючі відзначали, що, якби не студенти з їх акціями протесту, не було б ні цього Круглого столу, ні реформування вищої освіти взагалі, а давно був би прийнятий розроблений у МОНМС і зареєстрований у Верховній Раді від імені Кабміну законопроект № 9655.

Голова Української асоціації студентського самоврядування Єлизавета Щепетильникова зазначила, що всі законопроекти, окрім міністерського, розширюють можливості студентського самоврядування, але окремо зупинилась на законопроекті Робочої групи Згуровського як на найбільш реальному з бажаних для прийняття.

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки