ГІ ” Права Справа ” об’єднала націоналістичні організації Луганщини у Блок Національних Сил.

09 березня представники ГІ” Права Справа”, ВО Тризуб ім. С. Бандери,УНА-УНСО та КУН підписали
меморандум щодо створення Блоку Національних Сил Луганщини.

Блок Національних Сил Луганщини – це добровільне об’єднання обласних організацій політичних партій та громадських організацій Луганської області, що сповідують українську національну ідею. ГІ ” Права Справа ” об’єднала націоналістичні організації Луганщини у Блок Національних Сил.

Метою Блоку Національних Сил Луганщини є об’єднання в єдину політичну силу задля узгодженого проведення політичних акцій на теренах Луганської області.

Блок Національних Сил Луганщини – це перший крок до створення потужної правої сили на місцевому політичному ландшафті.

Основним принципом діяльності Блоку є пріоритет інтересів України і Луганщини над особистими інтересами та вузько партійними амбіціями.

Блок Національних Сил Луганщини є відкритим для об’єднання інших правих політичних сил та громадських організацій області.

Коментуючи створення Блоку Національних Сил Луганщини співголова ГІ “Права Справа” Д.Снєгирьов підкреслив наступне:” Розпорошеність правих політичних партій на Луганщині згубно вливає на поступ української справи в краї і сприяє маргіналізації українських правих сил. Розпорошеність правих сил в умовах Луганщини – явище шкідливе і штучне, адже на ідейному рівні всі ми одностайні в своєму прагненні захищати національні інтереси українців та сприяти розвитку українського середовища на Луганщині.”

Прес-служба ГІ ” Права Справа”