Кремлівська містифікація

Передвиборча кампанія перед президентськими виборами в Росії закінчується. І зразу виникає питання, кому вона потрібна? Так відомо, що переможе перший КГБіст світу В. Путін. Вибори без вибору. Цирк, велика містифікація, пародія – ось як коротко та точно можна назвати президентські вибори в Росії. Це не тільки витрачання державних коштів, але неповага до російських громадян.

Кремлівська пропаганда виявилася примітивною. Путін та його лакеї знов лякали співвітчизників ворогами з Заходу та ліберальною опозицією (стара пісня з радянських часів). Знову можна було почути про хаос, катастрофу та криваву війну у випадку, як президентом Росії не стане теперішній премєр-міністр.

Після перемоги Путіна не можна буде позаздрити свідомим російським громадянам, які мали досить політиків з партії жуліків та злодіїв і які вийшли на вулиці протестувати. Не можна буде також позаздрити пересічним громадянам, які живуть на провінції в нужді, бо в їхньому житті нічого не змінится. Не можна буде водночас позаздрити сусідам Росії, яких чекатиме черговий економічний шантаж, брутальне втручання та наступ російського шовінізму.

Андрій Сидор

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут