“Партія Кондомів” заполонила Одесу

В Одесі активісти “Чорного комітету” розповсюдили чергову партію біло-блакитних кондомів, за поширення яких в лютому у Києві
затримали 4 активістів
.

Перхожі з ентузіазмом брали презервативи і висловлювали подяку активістам.

“Я дуже радий, що і у нашому місті є люди, які не бояться висловлювати свою громадському позицію. Я голосував за Януковича, але я в ньому розчарувався.
Якщо була б можливість, то я хотів би голосувати саме за таку молодь”,–сказав щасливий власник біло-блакитного презерватива, пенсіонер Володимир.

Загалом по місту було розповсюсджено близько двох сотень таких кондомів з партії.

“Ми робимо правильну справу — розповсюджуємо засоби контрацепції і захисту від ВІЛ-СНІДу. Якщо зображення на упаковці нагадує нашого президента, то це вже справа у ньому. Значить така у нього влада, якщо він нагадує людям презерватив”,–сказав один з активістів Сергій.

Дана акція буде проводитися і в інших регіонах України.

Координатор Майдан Моніторингу на півдні України (Одеська, Миколаївська, Херсонська області). Сфери компетенції: проектне мислення, громадянське суспільство, суспільний діалог, інформаційні технології.

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки