Студенти виступають на підтримку Ректора

Львівський національний університет імені Івана Франка

 

                     Прес-центр

6 березня 2012 року                                                                                     Львів

 

«Лиш боротись – значить жить!»

(Студенти виступають на підтримку Ректора)

 

Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка обурені  провокаційними діями  Міністерства освіти і науки,  молоді та спорту України щодо Ректора Івана Вакарчука, який відстоює позицію Університету та інтереси студентів правовим шляхом.

У Львівському національному університеті імені Івана Франка рішення приймаються колегіально на засіданнях ректорату чи Вченої ради Університету, членами яких уже кілька років поспіль є студенти і саме їхня думка є пріоритетною. Про це свідчать численні зустрічі з трудовим колективом Університету, зі студентським урядом, профспілковим комітетом студентів. Іван Вакарчук готовий вислухати кожного і не має значення де – у своєму кабінеті, в коридорі чи на вулиці. І, протягуючи руку, як знак вітання, демонструє не лише банальну людську ввічливість, а й широту власної душі, адже однаково поважає і професора, і студента. Залучивши до прийняття рішень студентський актив, передусім із ним обговорив проблему, що склалася з виплатою індексацій.

Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка вимагають скасування  незаслуженого оголошення догани й вибачення з боку Міністерства освіти і науки,  молоді та спорту України та висловлюють свою підтримку Ректорові Івану Вакарчуку, який дбає і думає передусім про студентів, створюючи всі умови для здобуття якісної освіти на європейському рівні у шані до власних українських традицій.

Студенти

Львівського національного

університету імені Івана Франка

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут