Вшанування пам’яті Великого Українця

25 березня 2012 року, о 12 годині відбудеться вшанування пам’яті Великого сина України, борця за її незалежність В’ячеслава Максимовича Чорновола. Акція пройде біля меморіальної дошки пану Чорноволу, яка розташована на тому будинку, в якому він провів останній день свого земного життя. Цього року виконується 13 років з дня трагічної і невипадкової смерті В’ячеслава Максимовича.
Та в цей день патріотичні сили віддадуть шану не лише йому, а й його музі, вірній дружині Атені Пашко, яка пішла з життя 21 березня цього року.
Організатором акції виступила ГО «КВІС», також до акції долучились Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та «Народний Рух України».
Запрошуємо усіх патріотів та тих, для кого В’ячеслав Чорновіл і досі залишається символом боротьби та віри за світле майбутнє України, приєднатись до нашого заходу.
Також запрошуються журналісти.

Прес-служба ГО «Komitet Bigнobлeння Ictopuчнoї Cnpabegлubocti – KBIC»

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут