Чисті водойми – Здорова нація!

Благодійні фонди «Україно! Я за тебе!», «Громада Рибалок України» та мережа ресторанів японської кухні «Сушия» запрошують Вас приєднатися до проекту «Чисті водойми – Здорова нація», в рамках якої відбудуться 5 масових запусків риби в водойми Києва та річку Дніпро. Перше зариблення відбудеться цієї суботи о 11-00 – озеро Позняки, вул. Драгоманова 31, біля метро Позняки.

Ідея проекту дуже проста:

Кожен з нас може помітити як останнім часом якість води в річках та озерах різко погіршилася. Щоліта відбувається цвітіння води, вона покриваються водоростями, набуває зеленого кольору, має неприємний запах та стає небезпечною. З часом малі водойми заболочуються та перетворюються на болота.

Рятувати водойми можна природним чином – шляхом впуску до них риби, яка живиться цими водоростями та фільтрує воду, що цвіте. Це білий амур та білий товстолобик. Саме ці риби будуть запущені в озера Києва.

Крім цього в рамках проекту планується відновлення популяції аборигенних видів риб, що завжди жили в Дніпрі (сом, щука, судак, лящ, лінь, плотва). Всього ж відбудеться 5 прилюдних запусків риби в озера Києва та річку Дніпро.

Приходьте самі, зі своїми друзями, дітьми, сім’єю та запустіть свою рибку в водойми нашого славного міста. Зробіть нашу країну кращою.

Найближчий запуск риби відбудеться цієї суботи о 11-00 озеро Позняки, вул. Драгоманова 31, біля метро Позняки.

План запуску риби у м. Києві:

ДЕ І КОЛИ?

7 квітня об 11:00 – Озеро Позняки (ст.м.«Позняки», вул. Драгоманова, 31)

21 квітня об 11:00 – Озеро Тельбин (вул.Березняківська, 30А)

28 квітня об 11:00 – Райдужне озеро (вул.Райдужна, 21)

5 травня об 11:00 – Русанівський канал (вул.Ентузіастів, 21)

12 травня об 11:00 – р. Дніпро (Оболонська набережна, 18Б)

Акція погоджена з відповідними держорганами і відбувається поза політикою та релігією.

 Організатори: МБФ «Україно! Я за тебе!», ВБФ «Громада Рибалок України», мережа ресторанів японської кухні «Сушия».

 За підтримки: Київдержрибоохорони, КП «ПЛЕСО», Київзеленбуду.

Окрема подяка рибному комплексу АТ «Забір’я».

З повагою, Голова правління

МБФ «Україно! Я за тебе!»

Олексій Мушак

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут