Губернатору зробили “пред’яву”

Вчора вінницькі активісти Громадянського руху “Контроль заради справедливості” вручили голові Вінницької ОДА Миколі Джизі свою “Резолюцію щодо дотримання і законного зебезпечення свободи мирних зібрань в Україні”.

Про це УНІАН повідомив член наглядової ради Громадянського руху “Контроль заради справедливості” Євген Зільберт.

На такий крок вінничани з “Контролю” пішли в рамках всеукраїнської попереджувальної акції, викликаної невдоволенням активної громадськості спробами Кабміну протягти через парламент проект закону “Про свободу мирних зібрань”, положення якого суттєво звужують конституційне право українців на свободу зібрань.

За словами пана Зільберта, під час вручення резолюції активісти “Контролю заради справедливості” закликали Миколу Джигу передати Резолюцію до Адміністрації Президента, аби там знали позицію громадськості в регіоні.

– Є альтернативний варіант цього законпроекту, запропонований громадськими організаціями, – каже Євген Зільберт.- Наразі тривають перемовини з Адміністрацією Президента, Кабміном та відповідним комітетом Верховної Ради з приводу трьох ключових позиції, з якими ми не можемо погодитись в урядовій редакції законопроекту. Йдеться про можливість проведення конртдемонстрацій і спонтанних мирних зібрань, зменшення терміну попередження про проведення акції з 4 днів до 10 годин до її початку, а також ми вимагаємо, щоб відсутність повідомлення про проведення акції не була підставою припинення, в тому числі силового, мирного зібрання.

Нагадаємо, розгляд законопроекту “Про свободу мирних зібрань” запланований ВР на 15 травня.

http://vinnica.unian.net/ukr/detail/3022

Акції протесту проти законопроекту 2450 пройшли також у Києві, Харкові, Луганську, Кривому Розі.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут