Кричуще порушення прав дітей – примусове хрещення

“На протяжении многих лет приходской актив храма в честь праведного Иоанна Кронштадтского Левобережной чести Днепропетровска является добрым гостем специальных детских учреждений областного центра. Общиной регулярно организовываются угощения и праздничные встречи с подарками для деток, которые оказались в детских домах или детских приютах. Во время последней встречи с воспитанниками детского приюта «Барвинок», который находиться по адресу: ул. Янтарная 45, его директор Татьяна Леонидовна Карпова обратилась с просьбой покрестить группу вновь прибывших детей.”

http://most-dnepr.info/news/43416/57423.htm

З коментаря на нашому форумі

Дітей, які ще не усвідомлюють ситуації, у яку потрапили і є несправоспроможними, за бажанням директора тимчасового (90 днів) притулку, похрестили.

Фактично це є насиллям над дитячою психікою і злочином. Це може призвести до обмеження права дітей на усиновлення (наприклад, єврейською чи мусульманською родиною), є насильним нав’язуванням релігії. А якщо батьки дитини, які сповідують іншу релігію, знайдуться? Церковники вчинили злочин і самі порушили канони церкви, які не допускають примусу щодо хрещення. Питання хрестити дитину чи ні можуть вирішувати лише батьки, а не чиновник, у віданні якого тимчасово опинилися діти або якщо сама дитина коли стане правоспроможною, вирішить хреститися. І це трактується як гідний благочинний вчинок. Це злочин.

 

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки

3 Comments on "Кричуще порушення прав дітей – примусове хрещення"

  1. Дед Банзай | 21-04-2012 16:09 at 16:09 |

    Очень показательно, что уроды пишущие подобную дрянь не подписываются. Некому адресовать вопрос – а если усыновитель (еврей или мусульманин) по своей воле обратит ребенка в свою религию – это не будет “насилием над детской психикой и преступлением”?

  2. Яке порушення? Ці діти, що не православних батьків, а мусульманських чи єврейських? Це наші українські діти, а ви вже приміряєтесь зробити із них яничарів. Дитина не може бути нехрещеною. Правильно зробила Тетяна Карпова! Істинно православна людина.

  3. Октава | 22-04-2012 09:52 at 09:52 |

    Слава Богу, що не обрізали, тоді б точно християни не всновили б

Comments are closed.