На Майдані Незалежності активісти влаштували пікнік на захист мирних зібрань

Два десятки активістів Громадянського руху “Відсіч” та ГО “Контроль заради справедливості” сьогодні влаштували на столичному Майдані Незалежності акцію протесту у вигляді пікніку.

Споживаючи їжу й п’ючи різні напої (безалкогольні) біля встановленого під пам’ятником Незалежності намету, граючи у бадмінтон та фрісбі, активісти протестували таким чином проти можливого ухвалення Верховною Радою законопроекту № 2450 “Про порядок організації і проведення мирних зібрань”.

На пікнік зібралися люди усіх вікових категорій, в т.ч. й однорічний малюк, на ходунках якого був закріплений плакат “Я бажаю жити у демократичній країні”.

“Такий сценарій акції було обрано заради демонстрації абсурдності намагань влади обмежити право громадян на мирні зібрання. Скоро ми й для виїзду на пікнік муситимемо отримувати дозвіл від органів влади та подавати прохання за кілька днів заздалегідь”, – так пояснили активісти незвичний характер свого протесту.

Акції протесту проти спроб прийняти законопроект № 2450 відбулись і в інших містах країни.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут