На журналістів “Маєш право знати” здійснено напад

Сьогодні, 11 квітня, близько 12:00, в МКЦ «Прометей», під час проведення заходу в рамках соціальної програми депутата Сергія Федоренка «Люди наше майбутнє», на знімальну групу «Маєш право знати» відбувся напад з боку невідомих осіб.

Невідомі молодики напали на оператора “МПЗ” та журналіста Андрія Качора, щойно ті вийшли з «Прометею», відзнявши процес роздачі продуктових наборів пенсіонерам від голови Партії регіонів у Броварах, депутата міськради Сергія Федоренка.

Нападники вимагали припинити зйомку, били руками по камері та об’єктиву, вимагаючи «дозвіл на зйомку». В процесі сутички нападники зламали штатив оператору «Маєш право знати» та нанесли легкі тілесні ушкодження журналісту Андрію Качору. Також невідомі представлялись працівниками органів прокуратури, пропонували знімальній групі «відійти убік – поговорити». Помітивши, що оператор продовжує знімати всі дії нападників, молодики швидко пішли за ріг «Прометею», де на них чекав чорний джип Land Cruiser –  державні номери АА 0011 КВ. Авто ще деякий час переслідувало знімальну групу.

Детальніше про напад та захід в «Прометеї», під час якого працівники Червоного Хреста роздавали людям продуктові набори від імені Сергія Федоренка, чекайте незабаром на «Маєш право знати».

Редакція «МПЗ» просить усіх своїх читачів, кому знайоме обличчя нападника і хто має будь-яку інформацію про нього, зв’язатись з нами за тел. 068 125 30 81 або написавши на електронну скриньку pravo.znaty.brovary@gmail.com

1 Comment

  1. Бандити діють по бандитськи інакше вони не вміють, виховання не те. Так їх навчив їхній лідер який теж далеко від них не втік, ранше шапки зривав зараз за побиття журналістів взявся

Comments are closed.