Неадекват по-одеськи

Те що ви бачите у відсканованому документі (з дозволу сказати) – це бурхлива “багатолітерна” реакція чиновника Управління внутрішньої політики Одеської міської ради на дуже просту штуку – здійснене у відповідности до ст.39 Конституції України завчасне повідомлення про проведення у грудні 2012 року мирного зібрання.

Що мав би зробити нормальний (скажімо так – освічений та правосвідомий) “суб’єкт владних повноважень”, отримавши таке повідомлення? Правильно:

1. Зареєструвати його.

2. Надати заявникові підтвердження реєстрації.

3. Розглянути по суті і лише у разі наявности підстав, передбачених ст.39 Конституції України, ст.11 Конвенції з захисту прав людини та основоположних свобод, ст.21 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права, звернутися до суду з позовом про обмеження права на мирні зібрання.

4. Якщо не п.3, то вжити заходів для сприяння реалізації громадянами права на мирні зібрання.

5. Більше нічого.

Натомість – до вашої уваги цей витвір канцелярського наївного мистецтва. Ми неодмінно потурбуємо Одеську міську владу запитом про те, що б це значило і “доколє?”. Далі – буде.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут