Почалося? За Ярему взялись

Поки Україна гудить про «зачистку» опозиційних лідерів в Києві, у регіонах ця робота також не стоїть. У Хмельницькій області кримінальну справу відкрили на Ростислава Ярему

Інформація, що на Ярему відкрито кримінальну справу, з’явилася ще минулого тижня. У понеділок чутки підтвердилися. Справу відкрито – і за цією ж статтею, що і на Юрія Луценка.

Чи такими ж будуть наслідки для беззаперечного лідера значної частини кам‘янчан та Хмельниччини? Можна припустити, що це цілком реально, оскільки симпатії до нього підтверджені багатьма роками його політичної і громадської роботи. А особисті якості – здатність організовувати і мобілізувати людей для спільних справ не за гроші, а «за ідею», підтримувати і допомагати своїм однодумцям, цінувати дружбу і людські стосунки.

Ні на посаді партійного лідера, ні в кріслі голови Кам‘янець-подільської РДА Ростислав Ярема не приріс ні новими бізнесами, ні земельними ділянками, не став багатішим. Він продовжує жити в тій же квартирі, в якій мешкає вже 30 років – от дітей, щоправда, в ній побільшало, їх у нього п‘ятеро, найменших двоє близнюків народилися тоді, коли Ярема вже мав статус визнаного людьми ватажка.

Здатність любити людей і особливо дітей – одна з найпривабливіших рис Яреми. Те, як природно вона виявляється у його найбуденніших справах і привертає до нього симпатиків. І про те, що допомогу багатодітним і нужденним родинам Ростислав Тарасович зробив пріоритетом, коли керував районом, пам‘ятають досі – і ті, хто його за це поважає, і ті, хто його за це боїться.

Правоохоронці ніколи не простять Яремі й того, що він до останнього підтримував колишнього міського голову Нестерука і навіть після вироку заявив, що не вірить у винуватість Анатолія Макаровича.

Саме ті вчинки Яреми, які були схвалені у минулі роки народом, і можуть стати «обтяжуючими обставинами» у розслідуванні кримінальної справи проти Яреми. І не дивно, що шукати кримінал в діях Яреми три-чотири роки тому почали саме тепер, перед виборами.

Довідка – біографія Яреми

About Nataliya Zubar 2346 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

15 Comments

 1. Знищили Нестерука, знищать і Ярему, хто наступний? Методи старі, але діють безвідмовно!

 2. Я так думаю (с) Анна Безулик, що в акурат до виборів в Україні буде більше політв’язнів, а ніж чиновників, яких звільнили “помаранчеві” 2005-го року.

  І це цілком зрозуміло! Же ж бо “партії покращення свого життя вже сьогодні” потрібна “сокрушитєльная побєда” і тая партія “за ценой нє постоіт”.

 3. В 90 -х роках в Кач’янець-Подільську був найжорстокіший рекет. сьогодні-жорстокі політичні розправи

 4. Дана ситуація красномовно говорить про те,що влада ціленаправлено знищує сильних політичних конкурентів перед виборами.При чому методами не перебирають…

 5. Ярема- рідкісний урод. В бурхливі 90 – рулив рекетом, контрабандою, грів зону… А потім перекувався – руку на серце і гайда гімн співати і земельку крижувати:) а справу хто вестиме – чи не бувші партнери в господарсько- політичний преферанс? Хоча – віддати належне – претендент на значок серйозний…

 6. Ооооо, поливання брудом! А факти де? За наклеп стаття існує!

 7. Почалась передвиборча чистка опонентів, які можуть становити гідну конкуренцію на виборах.

 8. Вони незважають на Закони,садять Всіх хто “заважає”.Перед виборами намагаються знищити сильних політичних людей.

 9. Ярема конечно ещо тот парень, но как видно у властьимущих чесных способов его обыграть просто нету, от того и давят чем могут, то бюлетени поддельные, то дельце сварганели …

 10. Напевне не варто цю справу переводити в розряд політичних. З інфи на сайті Хмельницької прокуратури( http://www.prok-khm.gov.ua/ ) випливає що справа стосується придністровської землі. А такого дерибану як при “проффесіоналі” Яремі Кам’янець-Подільський р-н не знав ні прикому.

  • Железная логика!!! Прокуратура наверное должна была написать что дело заказали:) А землю вдоль Днестра продали еще задолго до Яремы. И деребанить уже было нечего:)

 11. Доки провина людини не є доведеною в суді, ніхто не має права називати її злочинцем – ні суддя, ні прокурор, ні преса. А наша країна впродовж усієї своєї історії славилась тим, що переслідувала тих, хто мислить інакше, ніж «генеральна лінія партії». Хочеться вірити, що правда візьме верх і невинна людина не постраждає!

Comments are closed.