Повне відео жорстокого побиття людей держохоронцями у Львові 21 квітня

21 квітня о 5.30 ранку в одному із цілодобових закладів харчування у Львові працівники викликали державну службу охорони. Шестеро правоохоронців затримали та побили у клубі двох клієнтів. Їх госпіталізували з тяжкими тілесними ушкодженнями. Це зафіксували камери відеоспостереження закладу.

На відео видно чотирьох кремезних працівників служби охорони в бронежилетах, з гумовими палицями. О 5.57 ранку у приміщенні, схожому на коридор, один з них наносить кулаком удар в обличчя чоловіку на вигляд 25-30 років. Другий охоронець б’є кулаком у плечі, нирки, під ребра. Третій охоронець підстрибує і б’є ногою під коліна чоловіку. Той згинається, тримається рукою за живіт. Четвертий охоронець з гумовою палицею стоїть осторонь. Перший охоронець валить клієнта закладу на землі і починає добивати кулаком в спину і голову. Іншого відвідувача закладу били на вулиці ще двоє працівників служби охорони.

Подейкують, що це відбувалося у цілодобовій піццерії, що в мікрорайоні Сихів. Двоє нетверезих молодиків прийшли в заклад у п’ятій ранку, чіплялися до барменів та офіціанток. Ті викликали службу охорони, причому аж два наряди. Клієнти спочатку відбивалися від правоохоронців, потім ті їх побили. Потерпілі знаходяться на лікуванні. Кажуть, що уривок з відео виклав в інтернет адвокат одного з потерпілих.

“Львівська прокуратура порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 365 КК України, наразі проводяться першочергові слідчі дії. Працівники служби охорони знаходяться у слідчому ізоляторі. Це чоловіки до тридцяти років, не перший рік працюють у службі охорони”, — повідомляють у прес-службі прокуратури Львівської області.

За розпорядженням начальника ГУ МВС України у Львівській області Олександра Рудяка негайно розпочато службове розслідування цієї справи. До Міністерства внутрішніх справ України подано клопотання щодо звільнення з органів внутрішніх справ України міліцейських керівників, а саме – начальника управління Державної служби охорони у Львівській області полковника міліції Олександра Скорнякова та начальника Сихівського райвідділу Львівського міського управління полковника міліції Ігоря Гимона.

Джерела: ZIK, Gazeta.ua

Тут більше деталей про те, що передувало побиттю http://www.wz.lviv.ua/articles/105796

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

5 Comments on "Повне відео жорстокого побиття людей держохоронцями у Львові 21 квітня"

  1. Видно только одно, один на один ничего сделать не могут(хотя телосложение позволяет), а толпой – так герои. Стыдно! Милиция называется. Гнать вас говно за коровами убирать!!!

  2. и еще, о каком професионализме милиции может ити реч, если двух милиционеров не достаточно, чтобы задержать двоих невооруженных людей? (камера 3)

    И как же каждый пытается поучавствовать, когда 5 на 1!!!(камера 1)

  3. Зразу видно що у цих модчиків мякі кулаки, а ще мякіші палиці. Невже немае потреби набирати на службу розумних хлопців? Україно схаменися! Яка влада, такі і правозахисеики!!!

  4. Бей своих,чтобы чужие боялись! (камера1 – 26:34)

  5. Михаил | 01-05-2012 06:21 at 06:21 |

    Это не менты, а отморозки полные.Правильно что дело на них открыли!!!Мерзкие уголовники, да еще и трусливые.Толпой бьют и это ведь не единичный случай, а у них это уже норма поведения.”ПРАВООХОРОНЦЫ” и как матерям за таких не стыдно?, а женам?

Comments are closed.