Програмісти створили гру про фальсифікацію виборів

У Мексиці програмісти компанії Innox розробили гру для мобільних телефонів “Виборчі війни”, яка викриває 33 способу підтасовування результатів голосування.

У грі є відео, що демонструють деякі з методів фальсифікацій. Щоб перемогти, потрібно використовувати якомога більше трюків, а також спровокувати несподіваний збій в роботі системи підрахунків голосів, як було в Мексиці на президентських виборах 1988 року.

“Ми хочемо звернути увагу на цю сферу і допомогти новим поколінням, що можуть не знати про трюки і порушення, які виявлялися в минулому, розпізнати їх і подати скаргу”, – розповів директор Innox Роберто Ібарра.

Гра була розроблена напередодні виборів президента, які відбудуться в липні, і вже викликала в країні неоднозначну реакцію. На думку деяких експертів, вона може підірвати у користувачів шанобливе ставлення до закону.

http://tsn.ua/svit/programisti-stvorili-gru-pro-falsifikaciyu-viboriv.html

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут