Прокуратура не захотіла виховувати регіонала Мельника

Прокуратура Київської області не знайшла ознак злочину в поведінці нардепа-регіонала Петра Мельника.

Про це йдеться у відповіді на запит депутата Ірини Геращенко, щодо якої Мельник застосував силу на виборчій дільниці під час виборів мера Обухова.

Прокурор витязь у відповіді вказав, що постановою Верховної ради від 04.12.07 № 4-VI “про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради” визначено, що питання дисципліни та дотримання норм депутатської етики відносяться до предмету відання комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради”.

“З огляду на викладене, Ваше звернення направлено для розгляду до вказаного комітету з пропозицією у разі виявлення порушень закону, які потребуватимуть прокурорського реагування, матеріали направити до прокуратури Київської області для прийняття рішення відповідно до вимог законодавства”, – зазначив він.

Комітет регламенту та депутатської етики очолює регіонал Володимир Макеєнко.

 

УП

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут